top of page

ZEUS to nasza wiodąca powłoka zawierająca wyrafinowaną węglowo-szklaną formułę HyperQuartz Carbon i jest jedną z najbardziej zaawansowanych powłok na rynku, łącząc chemię organiczną i nieorganiczną. Jedna z wersji występuje z dodatkiem nanoprętów.

Zeus tworzy połysk z niesamowitą głębią i zwiększoną klarownością, jako samodzielna powłoka lub nałożona na powłokę Titan. Jedną z najbardziej zawansowanych kombinacji jest użycie Zeusa pod dwie warstwy Vulcan’a. Jeżeli to konieczne znakomitym podkładem będzie PX10 Krypton.

Wbrew przekonaniu, że tylko twardsze powłoki najlepiej nadają się do lakierów samochodowych, testy laboratoryjne wykazały, że twardsze powłoki są bardziej narażone na uszkodzenia fizyczne. Natomiast powłoka Zeus działa jak elastomer, który zapewnia elastyczność i twardość, co pozwala jej zapewnić lepszą ochronę, hydrofobowość i zdolność do samopoziomowania. Zeus został przetestowany w laboratorium przy użyciu ołówka Mitsubishi 10H bez spowodowania widocznych znaków. Z tego powodu uważamy, że uderzenie zostało pochłonięte.

Przy tworzeniu tej powłoki zwrócono uwagę na jej elastyczność, która zapewnia, że powłoka ochronna może nadal działać pomimo rozszerzalności cieplnej, ścierania i ekstremalnych warunków atmosferycznych.

ZEUS został zaprojektowany do ochrony lakieru, zwiększa twardość powierzchni, prezentuje Hypergloss i utrzymuje plamy po wodne na dystans, a nie tylko buduje hydrofobowość i kropelkowanie.

Dane techniczne:

Aplikacja jedno lub dwuwarstwowa,

Zeus ma właściwości samopoziomujące,

Zeus można nakładać na Titan w celu zwiększenia trwałości, odbijania światła i właściwości samopoziomujących,

Bez VOC,

Zero żywic,

Zero substancji chemicznych wpływających układ hormonalny,

Zero niebezpiecznych chemikaliów,

Wysoce hydrofobowy,

Na bazie nie rozpuszczalnikowej,

Trwałość: do 8 lat w zależności od konserwacji*,

Kąt zwilżania wodą: 120 stopni,

Tolerancja PH: 1-13,

Warstwa grubości: 1,5-2 mikrona,

Twardość: 8H-10H W zależności od podłoża,

Możliwość układania 2 warstw,

Początkowy czas utwardzania i/lub układania drugiej warstwy: 2 godziny,

Utwardzalny w podczerwieni,

Pełny czas utwardzania: 7 dni.

Zeus nadaje się do wszystkich rodzajów systemów malarskich, w tym do połysku, matu, satyny, do wszystkich rodzajów folii (z wyjątkiem PPF samo-naprawialnej), tworzyw sztucznych, włókna węglowego, kół, układu wydechowego, zacisków i świateł.

Masz jakieś pytanie?

Zapraszamy do kontaktu

bottom of page