top of page

Moja przygoda z auto detailingiem rozpoczęła się w 2005 roku w środkowej Anglii. Pierwsze doświadczenie w detailingu zdobyłem przygotowując na sprzedaż nowe samochody w centrum logistycznym Mercedesa, gdzie pracował mój kolega i pomagał mi zdobywać doświadczenie w pracy detailera. Z Mercedesa zostałem przeniesiony do oddziału Land Rovera, gdzie pracowałem niecałe cztery miesiące głównie przy terenowych G4. Z oddziału Land Rovera przeniosłem się do dealera BMW, w którym przez ponad dwa lata przygotowywałem używane samochody do ponownej sprzedaży w salonie BMW , dodatkowo w niektóre weekendy pomagałem koledze odpicować sportowe samochody na lokalne car show w Silverstone Circuit oraz NEC Arena - do tej pory wspominam ten okres jako najlepszą pracę w moim życiu.

Po powrocie do Polski w 2008 roku próbowałem znaleźć pracę w studiu detailingowym, niestety w tamtym okresie rynek profesjonalnej kosmetyki samochodowej praktycznie nie istniał w naszej okolicy, a dojazd do Wrocławia nie wchodził w grę. Po kilku miesiącach poszukiwań podjąłem pracę kuriera w firmie DHL, gdzie pracowałem do 2020 roku.

Nigdy nie wyzbyłem się pasji do auto detailingu, a w ostatnich latach ta pasja odzywała się we mnie coraz głośniej, aż w końcu postanowiłem zakończyć pracę kuriera i otworzyć własne studio detailingu.

Moim marzeniem było stworzenie studia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, studia wykorzystującego najnowsze technologie z dziedziny kosmetyki samochodowej, studia z którego będą dumni mieszkańcy Kamiennej Góry.

W ostatnim roku uczestniczyłem w siedmiu szkoleniach o tematyce profesjonalnej kosmetyki samochodowej, w przyszłym roku mam już zaplanowane następnych sześć szkoleń, a wszystko to aby móc świadczyć usługi detailngowe na najwyższym możliwym poziomie.

W przyszłym roku planujemy rozbudować nasze studio oraz wprowadzić dodatkowe usługi o których poinformujemy wkrótce …

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego studia detailingu 200hp plus .

Pozdrawiam,

Łukasz Cieśla

WhatsApp Image 2021-11-29 at 14.10.42 (1).jpeg
WhatsApp Image 2021-11-29 at 14.10.45 (1).jpeg
WhatsApp Image 2021-11-29 at 14.10.47 (1).jpeg
bottom of page