POWŁOKI CERAMICZNE - JAK DZIAŁAJĄ ?

DO JAKICH SAMOCHODÓW SĄ PRZEZNACZONE ?

JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ ?

DLACZEGO TAK DROGO ?

 

Piękna, zadbana, wolna od rys karoseria jest powodem do dumy dla każdego właściciela samochodu. Niestety, utrzymanie oryginalnej powłoki w takim stanie jest na dłuższą metę prawie niemożliwe. Chyba że sięgnie się po sprawdzoną, skuteczną metodę. Profesjonalna ochrona lakieru powłoką ceramiczną gwarantuje zabezpieczenie karoserii przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, solą, piaskiem, zwierzętami oraz nieprawidłowym myciem.

Karoseria samochodu jest bez przerwy narażona na różne niekorzystne zjawiska: deszcz, śnieg, mróz, promieniowanie słoneczne, piasek, sól, błoto, drobne kamienie, ptasie odchody, pazury zwierząt, szczotki myjni automatycznej. Nic dziwnego, że nowe samochody już po kilku latach prezentują się – pisząc delikatnie – niezbyt efektownie. Ich lakiery matowieją, pojawiają się na nich widoczne zarysowania i odpryski.

Oczywiście taki lakier można jeszcze przywrócić do dobrego stanu, jednak znacznie lepiej jest zastosować profesjonalną ochronę lakieru auta. Jej celem jest skuteczne zabezpieczenie karoserii specjalną powłoką, dzięki czemu nawet po kilku latach normalnej eksploatacji będzie ona wyglądać niemal jak nowa.

Właścicielom nowych pojazdów polecamy wykonać zabieg od razu po odbiorze samochodu z salonu, dzięki czemu unikniemy pierwszych zarysowań.

 Jeśli jednak już posiadasz samochód i zależy Ci na przedłużeniu żywotności lakieru, nie zwlekaj ani chwili dłużej. Powłoki ceramiczne możemy aplikować zarówno na samochody nowe, jak i używane. W obydwu przypadkach usługę rozpoczynamy od drobiazgowego oczyszczenia karoserii z zanieczyszczeń. Odpowiednio oczyszczona karoseria jest gwarancją skutecznej ochrony oraz nieskazitelnego efektu wizualnego, jaki uzyskujemy poprzez nałożenie powłoki ceramicznej na oryginalny lakier.

Warto również pamiętać, że dzięki zastosowaniu ochrony lakieru wartość samochodu przy ewentualnej odsprzedaży będzie znacznie wyższa. Każdy potencjalny nabywca od razu zwróci uwagę na stan karoserii – ma to kluczowy wpływ na podjęcie decyzji o zakupie.

Powłoki ceramiczne posiadają znakomitą hydrofobowość, dzięki czemu dużo łatwiej nam utrzymać samochód w czystości, a samo mycie pojazdu, będzie dziecinnie proste. Do zabezpieczonej karoserii nie przywiera brud, a spływająca po samochodzie woda nie pozostawia nieestetycznych zacieków. To wszystko sprawia, że każde mycie samochodu jest nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim wymaga stosowania mniejszej ilości środków czyszczących, których użycie nie pozostaje bez wpływu na stan lakieru.

Ceramiczna ochrona lakieru w naszym studiu 200hp+ jest usługą przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów. 

Nasze studio detailingu 200hp+ jest akredytowanym partnerem renomowanej marki TEVO

oraz marki KISHO  - pochodzącej prosto z kraju kwitnącej wiśni.   

Specjalistyczne produkty marek TEVO  oraz KISHO  tworzą na karoserii twardą, szklaną powłokę, wyciągają głębie koloru oraz nadają piekny połysk. Są one w 100% odpornr na działanie promieniowania słonecznego, kwaśnych deszczy i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Tak zabezpieczony lakier jest również o wiele łatwiejszy w pielęgnacji i zyskuje piękny połysk. 

Ile kosztuje wykonanie powłoki ceramicznej? 

Ceny zaczynają się od 1200 zł za powłokę dwuletnią do 3500 zł za powłokę pięcioletnią

Dlaczego tak drogo ?

Na koszt usługi powłoki ceramicznej składa się :

- Profesjonalne mycie detailingowe samochodu z zewnątrz - od 1.5h do 3h

- Mechaniczna korekta lakieru - od 5h do 15h

- Odtłuszczenie lakieru - od 30 minut do 1h

- Aplikacja powłoki ceramicznej - od 1h do 4h

- Pozostawienie samochodu w pomieszczeniu w celu pełnego zawiązania powłoki - czas min 12h

CENNIK TEVO 200 DPI TYŁ (3)-1.jpg
Przykładowe koszty usług Kisho (2)-1.jpg