top of page

G238 to kolejna opracowana przez nas najnowocześniejsza powłoka odporna na ciepło, zaprojektowana dla profesjonalistów poszukujących wysokowydajnej powłoki ceramicznej do kół, tworzyw sztucznych i wszystkich powierzchni metalowych, takich jak elementy silnika, zawieszenia oraz zaciski hamulcowe.

Produkt jest szczególnie doceniany za odporność termiczną i możliwość nakładania aerografem bez docierania (w odpowiednio czystych warunkach) na bardzo skomplikowane wzory felg.

G238 zawiera technologię kwarcu węglowego, która tworzy niezwykle twardą, a zarazem elastyczną warstwę szkła na podłożu, chroniąc ją przed degradacją UV, opadem chemicznym, pyłem, olejem i brudem.

G238 ma również funkcję odmładzania, która poprawia kolor felg, zacisków i innych kolorowych metali, co zapewnia poprawę estetycznego wyglądu.

Wyrafinowana technologia oparta o krzyżowe sieciowanie cząstek kwarcu z dodatkiem węgla pozwala na rozszerzanie się i kurczenie powłok pod wpływem ekstremalnego ciepła, co pozwala na dalsze utwardzenie, a następnie powrót do pierwotnej postaci. Powierzchnie poddane obróbce są odporne na chemikalia. Nałożona warstwa ma właściwości nieprzywierające i samoczyszczące.

Idealny do wydajnej ochrony:

Felg aluminiowych,

Ramy rowerów szosowych,

Motocykli,

Części silnika,

Układu wydechowego,

Elementów z włókna węglowego,

Tworzyw sztucznych,

Kołpaków,

Uszczelek gumowych.

Dane techniczne:

Odporny na ciepło do 900 stopni Celsjusza – obecnie testuje się do 1300 stopni

Zero substancji chemicznych zmieniających układ hormonalny

Na bazie o niskiej zawartości rozpuszczalnika

Trwałość: maksymalnie 24 miesiące na powierzchniach metalowych, do 12 miesięcy na tworzywach sztucznych

Grubość warstwy: do 2 mikronów

Kąt zwilżania wodą: 100 stopni

Tolerancja pH: 2-12

Twardość: maks. 10 H na podłożu metalicznym

Zużycie: 5 ml na koło

Natychmiastowe wiązanie

bottom of page